Global Nieruchomości

Ceglarz i Zwoliński zostali liderami drugiej ligi

Niedziela, 30 września 2012, godz. 10:37

Pelikan Łowicz, do którego wypożyczonych jest aż dwóch piłkarzy Widzewa, odniósł kolejne zwycięstwo, tym razem nad Unią Tarnów (1:0) i dzięki temu awansował na pozycję lidera drugiej ligi. W tym spotkaniu przez 90 minut grał Damian Ceglarz (na zdjęciu). Na boisku zabrakło natomiast Mikołaja Zwolińskiego. Pełny występ w barwach Pogoni Siedlce zaliczył Rafał Augustyniak. Jego drużyna zremisowała 1:1 z Wigrami Suwałki.

Blisko godzinę spędził na boisku Piotr Mroziński, który w barwach Sandecji Nowy Sącz grał w meczu pierwszej ligi z GKS Katowice (0:2). Ciekawostką jest, że widzewiaka zastąpił w 59. minucie ex-widzewiak Arkadiusz Aleksander. Porażki na wyjeździe z liderem - Flotą Świnoujście - doznał Dolcan Ząbki. W jego barwach ponownie występu nie doczekał się Emil Wrażeń.

Z kolei Michał Pytkowski w barwach Nielby Wągrowiec gra regularnie po 90 minut. Widzewski golkiper w weekend zachował czyste konto. Spotkanie jego drużyny z Wdą Świecie zakończyło się bezbramkowym remisem.